Specjalista Treści Kreatywnych

Czy Twoja wyobraźnia nie zna granic? Tworzenie historii i pisanie scenariuszy to Twoja pasja? Jesteś zorientowany w obecnych trendach w Internecie?  Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

O stanowisku

Twoimi zadaniami mogą być:

  • Pisanie scenariuszy do filmów,
  • Tworzenie oryginalnych pomysłów na kampanie reklamowe i konkursy,
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym i marketingowym w celu realizacji projektów,
  • Udział w burzach mózgów i generowanie innowacyjnych rozwiązań kreatywnych,
  • Wymyślanie pomysłów na filmy oraz konkurencji do nich,
  • Redagowanie i poprawianie treści, aby zapewnić ich najwyższą jakość.

Wymagania:

  • Kreatywność i zdolność do tworzenia unikalnych, angażujących treści,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy,
  • Znajomość bieżących trendów w internecie i podążanie za nimi,
  • Znajomość trendów w branży filmowej i reklamowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole,
  • Możliwość realizacji interesujących projektów dla różnych klientów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś osobą, która myśli nieszablonowo i chce tworzyć niesamowite projekty, czekamy właśnie na Ciebie!

Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć historie, które inspirują!

Rekrutacja ciągła. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.